Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nie zwlekaj ! - Bezpłatna konsultacja 24h

 

Zadzwoń pod numer 535 434 202

Jest nam miło gościć Ciebie na naszej stronie. Zdajemy sobie sprawę, że nie znalazłeś się tu przypadkiem. Problemy, z którymi się borykasz, piętrzą się prawdopodobnie z dnia na dzień. W tym momencie stoisz pewnie przed podjęciem jednej z ważniejszych decyzji w swoim życiu. Zastanawiasz się, czy wyciągnąć rękę po pomoc i zaufać nam. Możemy Ci w tym momencie powiedzieć jedynie, że WARTO, a my zapewnimy Tobie możliwie najlepsze warunki do znalezienia wyjścia z trudnej sytuacji.Nasi pacjenci podczas zajęć

 

Nie znamy się osobiście, ale domyślamy się, że Ty lub ktoś Ci bliski ma problem z uzależnieniem. Zapewniamy Cię, że Twój problem potraktujemy indywidualnie, profesjonalnie i dostosujemy narzędzia terapeutyczne do Twoich potrzeb. Szeroki wachlarz możliwości naszego prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień daje szanse wszystkim na wyjście z impasu – nawet wówczas, gdy sytuacja wydaje się być bez wyjścia. Decyzja jednak zależy od Ciebie.

 

Kolejnym Twoim krokiem by dać sobie szansę na szczęśliwe życie, jest skontaktowanie się z nami. Możesz zadzwonić pod numer 535 434 202  lub wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/h.

 

Moglibyśmy teraz pisać o niezliczonych atutach naszego prywatnego ośrodka odwykowego, o atmosferze jaka tu panuje, o malowniczym położeniu i licznych atrakcjach. Wiemy jednak z doświadczenia, że to wszytko jest ważne, ale nie najważniejsze. W pierwszej kolejności chcemy zająć się Twoim problemem i przekonani jesteśmy, że z każdym dniem współpracy z nami zauważysz i docenisz atuty naszego ośrodka odwykowego.

Nasz prywatny ośrodek odwykowy oferuje pomoc nie tylko pacjentom z okolicznych miast, takich jak Ełk, Giżycko, Mikołajki, Pisz, Mrągowo, Kętrzyn oraz Grajewo, ale również z większych miast, jak Olsztyn, Białystok, Suwałki, Warszawa, Elbląg, Gdańsk czy Gdynia. Nasza oferta skierowana jest do pacjentów z całej Polski oraz z zagranicy.

 

Cele i misja naszego ośrodka

 • Prywatny ośrodek odwykowy świadczy usługi psychoterapeutyczne wszystkim uzależnionym od alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz od hazardu i innych uzależnień behawioralnych. Oferta dodatkowa – warsztaty, spotkania edukacyjne, rozmowy małżeńskie lub rodzinne – obejmuje również odwykową pomoc terapeutyczną członkom rodzin osób uzależnionych.
 • Nasz prywatny ośrodek działa w oparciu o aktualną wiedzę w światowej psychoterapii i używa sprawdzonych technik terapeutycznych z uznaną oraz potwierdzoną skutecznością ich działania. Osoby nim kierujące dbają o jego prestiż i rekomendacje państwowych organizacji zajmujących się psychoterapią. Zapewniamy możliwość kontynuacji terapii uzależnień na poziomie pogłębionym.
 • Jako prowadzący prywatną placówkę odwykową kierujemy się zasadą pomocy wszystkim uzależnionym bez względu na wiek, pochodzenie, rasę, wyznanie czy preferencje seksualne, w zakresie oferowanych przez siebie usług terapeutycznych.
 • Stwarzamy optymalne warunki dla psychoterapii odwykowej w zakresie bezpieczeństwa, poszanowania godności człowieka, poczucia otrzymywania przez pacjenta profesjonalnej pomocy, jak i strony technicznej dotyczącej wyposażenia sal w odpowiednie pomoce terapeutyczne.
 • Kierownictwo prywatnego ośrodka odwykowego dba o stały rozwój personelu i stosowanych technik psychoterapii, a zatrudniony personel wykazuje determinację do takiego podejścia w pracy z pacjentem i samorozwoju.
 • Personel ośrodka odwykowego wnosi swój wkład w propagowanie i krzewienie wiedzy psychoterapeutycznej oraz bierze udział m.in. w konferencjach i odpowiednich szkoleniach tematycznych.
 • Personel naszego prywatnego ośrodka działa zgodnie kodeksem etyki swojego zawodu. Są to psychoterapeuci, lekarze i pielęgniarki działający zgodnie z kodeksem etyki Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 • Nasz prywatny obiekt nawiązuje współpracę z innymi podobnymi placówkami odwykowymi w obszarze merytorycznym, jakości świadczonych usług i profesjonalizmu świadczonych usług.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Nasze atuty

 • indywidualna opieka terapeutów
 • rodzinna, przyjazna atmosfera ośrodka 
 • indywidualnie dopasowany plan terapii,
 • motywowanie do osobistej pracy i refleksji,
 • całodobowy nadzór pacjentów
 • pomoc w odtruciu organizmu, w zespole abstynencyjnym
 • współpraca  z rodzinami,
 • terapia grupowa,
 • terapia indywidualna,

Back to top