Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nie zwlekaj ! - Bezpłatna konsultacja 24h

 

Zadzwoń pod numer 535 434 202

 

         Nasza kadra to wykwalifikowani fachowcy i doświadczeni specjaliści.  W jej skład wchodzą osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w tematach: leczenie alkoholizmu, leczenie hazardu, leczenie narkomanii i często również w swoim najbliższym środowisku zetknęły się z problemem uzależnienia . Swoje doświadczenie zawodowe zdobywały i nadal zdobywają w profesjonalnych szkołach psychoterapii oraz w wielu innych placówkach terapeutycznych i centrach psychoterapii. Zawodowo zasilają jednocześnie swymi umiejętnościami inne dobre ośrodki leczenia uzależnień, gabinety psychoterapii i poradnie, również szkolą innych terapeutów oraz pedagogów.
Wszyscy z nas oddają  swoim podopiecznym cały swój czas i uwagę.  Współpracujemy również z rodzinami uzależnionych, pomagamy zrozumieć chorobę i poradzić sobie ze zgubnymi skutkami współuzależnienia.

Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak terapia hazardu/leczenie hazardu i terapia alkoholizmu/leczenie alkoholizmu. Przeprowadzamy także terapię uzależnień od wszystkich substancji psychoaktywnych.

 

mgr Andrzej Sosnowiec - Prezes

Witaj! Mam na imię Andrzej, posiadam wykształcenie wyższe administracyjne i dziennikarskie, mam wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej. Działam na rzecz pomocy lokalnej społeczności i rozwoju kultury fizycznej. Jestem pasjonatem sportu. W naszej Przyjaznej Klinice Uzależnień zajmuję się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi. Masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiem.

Telefon 535-434-204

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 Hania3

Hanna Milecka - mgr pedagogiki, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

Ukończyłam studia magisterskie w Białymstoku. Od wielu lat pracuję z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, jestem pod stałą opieką superwizorów. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii uzależnień, rozwoju osobistego i innych. Lubię pomagać innym i obserwować ich pozytywny rozwój. Czas wolny spędzam w gronie rodziny i przyjaciół. Interesuję się florystyką i dekoracją wnętrz. Jestem osobą otwartą, koleżeńską i życzliwą. Jeżeli chcesz nabrać pewności siebie i uwierzyć, że zmiana jest możliwa, zapraszam.

 

 

26913872 887977951361958 1030189419 n

mgr Krzysztof Stefanowicz Specjalista Psychoterapii Uzależnień w procesie certyfikacji

Witaj. W SOT Stare Juchy prowadzę m.in. zajęcia warsztatowe dotyczące radzenia sobie z emocjami. Prowadzę również zajęcia psychoedukacyjne dotyczące uzależnienia, terapię indywidualną i grupową. Do każdego napotkanego człowieka podchodzę z szacunkiem, na który według mnie zasługuje. Jeśli się zdecydujesz na wizytę w naszym ośrodku, będę mógł Ci pomóc w rozpoczęciu nowego życia. Życia bez koszmarów uzależnienia a pełnego satysfakcji i radości.

Ukończyłem: Pedagogikę resocjalizacyjną na  Uniwersytecie w Białymstoku. Studium terapii uzależnień i współuzależnienia - Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie. Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowane przez stowarzyszenie „Niebieska Linia” w Warszawie. „Terapię osób z uzależnieniami behawioralnymi” - Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz Studium Pomocy Psychologicznej - Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu i osobami współuzależnionymi.  Osobami doświadczającymi przemocy w rodzinie.


Zanet3

Żanet Bernadetta Dulemba - mgr resocjalizacji, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Jestem pod stałą opieką superwizorów.Jestem mężatką, mam dwoje wspaniałych dzieci. Czas wolny lubię spędzać z rodziną na łonie przyrody. W ludziach cenię sobie otwartość i szczerość. Jestem osobą koleżeńską, chętną do współpracy, otwartą na problemy innych ludzi, ciekawą wiedzy, empatyczną i chętną do nabywania nowych umiejętności w kierunku pracy z osobą uzależnioną. Charakteryzuję się sumiennością i obowiązkowością. Lubię pomagać ludziom.Ze swojej pracy czerpię dużo satysfakcji widząc uśmiech pacjentów i zadowolenie rodzin, dlatego też zachęcam Was do podjęcia leczenia bo wiem, że to odpowiednie miejsce i „dobry początek” nowej, trzeźwej drogi.


 DSC 7869DSC 7879 kw

 mgr Anna Skowina - pedagog, certyfikowany instruktor terapii uzależnień

Witam, ukończyłam pedagogikę (specjalność arteterapia) na Uniwersytecie Białostockim oraz Studium Terapii Uzależnień i Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowane przez Instytut Psychologi Zdrowia. Byłam uczestniczką wielu kursów i szkoleń rekomendowanych przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Centrum Terapii Skoncentowanej na Rozwiązaniach. Przypieczętowaniem wiedzy zdobytej podczas studiów i kursów jest doświadczenie zawodowe w ramach pracy z osobami uzależnionymi, które buduję od 1999 roku m.in. na oddziale stacjonarnym terapii uzależnień SP SP ZOZ w Suwałkach, gdzie praca terapeutów poddawana jest stałej superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów oraz w Domu dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar-Markot w Garbasie. W pracy cenię sobie i wyokrzystuję założenia metody wywiadu motywującego. Koncentruje się na wyławianiu ukrytych potencjałów, odkrywaniu możliwości, wrażliwości i siły, którym potrzeba czasem tylko prawdziwego wsparcia, głebokiego zrozumienia i odpowiedniego klimatu, by zaczeły profitować w życiu. Dokładam wszelkich starań by zastosować metody najlepiej odpowiadające danemu pacjentowi, które pomogą uzyskać świadomość, że autodestrukcję uzależnienia można przemieniać w ogromną siłę pozwalającą na satysfakcjonujące i radosne życie.


mgr Mirosława Grzeszczyk - konsultant ośrodka

Wykształcenie wyższe: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie Wydział Rewalidacji i Resocjalizacji, studia podyplomowe z zakresu Profilaktyki i Terapii Uzależnień na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi na oddziale zamkniętym, pracuje w punkcie konsultacyjnym dla osób uzależnionych, prowadzi liczne warsztaty i zajęcia w zakresie profilaktyki uzależnień.


Paulina Kalinowska - pracownik administracji

Hej, miło mi Was powitać! Jestem Paulina i jestem pracownikiem biurowym. Z SOT Stare Juchy związana jestem praktycznie od początku jego działalności. Ukończyłam szkolenie "Dialog motywujący do zmiany w terapii uzależnień" w Szkole Terapeutów Uzależnień przy Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok.Dbam nie tylko o sprawy administracyjne ale również o to, żebyście w przyjaznej atmosferze spędzili u nas czas wolny i w przerwach pomiędzy zajęciami terapeutycznymi. Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze wahają się zrobić pierwszy krok ku zmianie i skorzystania z oferty naszego ośrodka o nieprzypadkowej nazwie Przyjazna Klinika Uzależnień. To aby Wam u Nas było przyjaźnie jest naszym priorytetem. Wiemy jak przykra i trudna jest dla Was decyzja o podjęciu leczenia. Jestem pewna, że nasi terapeuci pomogą Wam uporać się z problemem, dadzą otuchę i nadzieję na lepsze życie.


 

 daniel obara

Lekarz Daniel Piotr Obara

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1995-2001)
specjalista psychiatra.


Nasz ośrodek terapii / leczenia uzależnień oferuje, ze względu na to, że jest to zamknięty / stacjonarny ośrodek odwykowy, pomoc nie tylko pacjentom z okolicznych miast takich jak Ełk, Giżycko, Mikołajki, Pisz, Mrągowo, Kętrzyn, Grajewo ale również z większych miast jak Olsztyn, Białystok, Suwałki, Warszawa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia. Tak więc nasza oferta skierowana jest do pacjentów z całej Polski i zagranicy. Mimo, że nasze województwo to warmińsko-mazurskie, cenią nas pacjenci z odległych stron kraju.

 

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Nasze atuty

  • indywidualna opieka terapeutów
  • rodzinna, przyjazna atmosfera ośrodka 
  • indywidualnie dopasowany plan terapii,
  • motywowanie do osobistej pracy i refleksji,
  • całodobowy nadzór pacjentów
  • pomoc w odtruciu organizmu, w zespole abstynencyjnym
  • współpraca  z rodzinami,
  • terapia grupowa,
  • terapia indywidualna,

Back to top